Publicat Ieri

Asistent(ă) departament relații externe

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare finalizate;
  • Cunostinţe foarte bune de limba română și rusă;
  • Abilităţi de comunicare, vocabular dezvoltat;
  • Experienţă (reprezintă un avantaj);
  • Abilităţi de comunicare, analiză şi sinteză, spirit de echipă;
  • Capacitate de organizare pe priorităţi;
  • Cunoasterea avansată a pachetului MS Office;

Responsabilităţi:

  • Asigură comunicarea între managmentul asociației cu mediul intern şi partenerii externi;
  • Asistă Managementul în documentare și coordonare internă și externă, furnizează informații la solicitare;
  • Pregătește rapoarte, oferă suport echipei în realizarea sarcinilor.

Beneficii:

  • Salariu competitiv;
  • Loc de muncă în centru orașului;
  • Echipă tînără, dinamică si prietenoasă;
  • Diversitate in activităţi, lipsa rutinei;
  • Oportunităţi de dezvoltare personal și profesională.

Dacă te regăsești transmite CV-ul la adresa electronică hr@asociatia.md cu mențiunea "Asistent".

Află mai multe despre noi aici: www.asociatia.md

Abilități cheie
Excel CRM Managementul proiectelor Lucru în echipa Time Management Comunicare Leadership
Trimite CV

Beneficii

Deplasări de serviciu

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Recompensarea loialității

Despre companie

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Ismail nr.81/1