Publicat Ieri

Operator de vânzări limba poloneză (800-1000$)

Informații de bază

Salariu:
de la 1 000 USD
Program de lucru:
Full-time, În ture
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
În străinătate, Irlanda, Polonia, Spania, Ucraina

Descrierea poziției vacante

Vă invităm să lucrați cu noi:

1CallCenter va fi bucuros să vă ia în considerare candidatura!
1CallCenter este un centru de contact de externalizare care lucrează cu parteneri și clienți din întreaga lume. Produsele noastre principale sunt suplimente alimentare, amulete, produse de casă și produse de înfrumusețare. Am început în 2012. Lucrăm cu diferite țări vecine, Europa și Asia. Gestionăm apelurile cu clienții interesați să cumpere bunuri .. Cum funcționează: prin publicitate online, clienții lasă o cerere de cumpărare cu numele și numărul de telefon, după care așteaptă apelul nostru.

Noi oferim:

  • locație convenabilă posibil munca la distanta
  • grafic de lucru flexibil cu durata zilei lucrătoare de 9 ore( [vezi telefon]9.00-18-00 si [vezi telefon]14.00-23.00)
  • 2 zile de odihnă în orice zile a săptămînii;
  • salariu fix +bonus;
  • o lună de perioada de probă cu salariu similar și bonus;
  • planurile,care este posibil de îndeplinit,pentru că lucrăm cu vânzări ”fierbinți”;
  • asigurarea deplină cu tehnica,garnitura și locul de lucru confortabil;
  • traininguri și mărirea calificării din contul companiei;
  • teambuilding-uri active și interesante;
  • echipă binevoitoare și profesionistă;
  • posibilitatea de a avansa în cariera;
  • oficiu modern cu ceai\cafea,dulciurile și consola de jocuri pentru odihnă;
  • timpul pentru prînz achitat;

Responsabilități:

  • a oferi suport și informații referitoare la produse și la comenzile efectuate;
  • a efectua vînzări după script-urile,oferite de noi;
  • a fixa rezultatele convorbirilor în sistem;
  • a cerceta și a aplica informația despre produse noi;

Cerințe:

  • vorbire libera in   limba poloneza
  • dorința de a învăța lucrurile noi;
  • abilitatea de a lucra în echipă;
  • abilitatea de a exprima clar și accesibil gândurile;
  • utilizarea calculatorului

Despre companie

1CallCenter — аутсорсинговый контакт-центр, который работает с партнерами и клиентами по всему миру в нише «Здоровье».

Мы стартовали в 2012 году. Сейчас у нас есть офисы по всей Украине и несколько за ее пределами в том числе и Кишинёве. Работаем мы с разными странами ближнего зарубежья.

Операторы в 1CallCenter разговаривают на 15 языках, обмениваются знаниями с носителями и имеют возможность изучать культуру разных стран.

Мы обрабатываем звонки с клиентами, которые заинтересованы в покупке товаров.

Как это работает: посредством интернет рекламы, клиенты оставляют заявку на покупку со своим именем и номером телефона, после чего ожидают нашего звонка.

Мы используем передовые технологии, которые позволяют максимально качественно работать с нашими клиентами.

Преимущества работы у нас:

  • Рост: 80% руководителей в 1CallCenter начинали свою карьеру с должности менеджера по работе с клиентами;
  • Развитие:  Продвинутая система внутреннего и внешнего обучения сотрудников;
  • Достойный доход: Прозрачная система дохода: чем эффективнее сотрудник, тем больше он зарабатывает;
  • Система бонусов: Регулярные поощрения для активных и результативных сотрудников;
  • Лояльность:
    - Уважительное отношение к сотрудникам со стороны руководства;
    - Комфортный офис и возможность работать удалённо
    - Удобные рабочие места, игровые зоны с приставками и теннисом, кухня с бесплатными снеками;
  • Тимбилдинг: Вечерний досуг, спортивные мероприятия, яркие корпоративы;

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte