Publicat Recent

Operator de vânzări limba română (lucrul de la distanță) - 10000+

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • vorbire liberă în limba româna;
  • dorința de a învăța lucrurile noi;
  • abilitatea de a lucra în echipă;
  • abilitatea de a exprima clar și explicit gândurile;
  • utilizarea calculatorului.

Condiții de muncă:

  • locație convenabilă, avem oficiu in Chișinău, dar posibil muncă de la distanță;
  • grafic de lucru flexibil 7:00-16:00; 13:00-22:00; 14:00-23:00;
  •  5/2 (9 ore);
  • salariu fix +bonus;
  • o lună de perioada de probă cu salariu similar și bonus;
  • planurile, care este posibil de îndeplinit, pentru că lucrăm cu vânzări ”fierbinți”;
  • asigurarea deplină cu tehnica,garnitura și locul de lucru confortabil;
  • traininguri și mărirea calificării din contul companiei;
  • teambuilding-uri active și interesante;
  • echipă binevoitoare și profesionistă;
  • posibilitatea de a avansa în cariera;
  • oficiu modern cu ceai\cafea,dulciurile și consola de jocuri pentru odihnă.

Responsabilități:

  • a oferi suport și informații referitoare la produse și la comenzile efectuate;
  • a efectua vînzări după script-urile, oferite de noi;
  • a fixa rezultatele convorbirilor în sistem;
  • a cerceta și a aplica informația despre produse noi.
Trimite CV

Despre companie

1CallCenter — аутсорсинговый контакт-центр, который работает с партнерами и клиентами по всему миру в нише «Здоровье».

Мы стартовали в 2012 году. Сейчас у нас есть офисы по всей Украине и несколько за ее пределами в том числе и Кишинёве. Работаем мы с разными странами ближнего зарубежья.

Операторы в 1CallCenter разговаривают на 15 языках, обмениваются знаниями с носителями и имеют возможность изучать культуру разных стран.

Мы обрабатываем звонки с клиентами, которые заинтересованы в покупке товаров.

Как это работает: посредством интернет рекламы, клиенты оставляют заявку на покупку со своим именем и номером телефона, после чего ожидают нашего звонка.

Мы используем передовые технологии, которые позволяют максимально качественно работать с нашими клиентами.

Преимущества работы у нас:

  • Рост: 80% руководителей в 1CallCenter начинали свою карьеру с должности менеджера по работе с клиентами;
  • Развитие:  Продвинутая система внутреннего и внешнего обучения сотрудников;
  • Достойный доход: Прозрачная система дохода: чем эффективнее сотрудник, тем больше он зарабатывает;
  • Система бонусов: Регулярные поощрения для активных и результативных сотрудников;
  • Лояльность:
    - Уважительное отношение к сотрудникам со стороны руководства;
    - Комфортный офис и возможность работать удалённо
    - Удобные рабочие места, игровые зоны с приставками и теннисом, кухня с бесплатными снеками;
  • Тимбилдинг: Вечерний досуг, спортивные мероприятия, яркие корпоративы;

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte