Publicat Ieri

Vanzator Consultant

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Ialoveni

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Competențe bune de comunicare în limba rusă;
  • Aptitudini deosebite de vânzare și negociere;
  • Capacitate mare de lucru în echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra cu program full-time;
  • Atitudine pozitivă, precum și abilitatea de a menține relatii excelente cu clienții;
  • Experiență de muncă sau fără în domeniul vânzărilor este binevenită, dar nu este obligatorie. Suntem dispuși să oferim formare pentru candidații care încep această carieră.

Responsabilitățile candidatului

  • Conectarea cu clienții pentru a înțelege nevoile și cerințele acestora;
  • Prezentarea și vânzarea produselor companiei;
  • Accordarea de consultanță în legătură cu produsele disponibile;
  • Maintinerea unui magazin curat și organizat;
  • Îndeplinirea sarcinilor zilnice conform instrucțiunilor de gestionare a magazinului.

Invităm cadrele interesate să depună CV-ul lor direct prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Ialoveni