Publicat Ieri

Manager - Operator call centru

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time, Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Bălți, Centru, Chișinău, Cimișlia, Edineț, Ungheni

Descrierea poziției vacante

Ce oferim:

  • remunerare competitivă conform cartelei motivaționale achităm sume bune pentru fiecare client atras;
  • program de lucru full time sau part time;
  • birou confortabil în centrul  or. Chișinău;
  • instruire și mentoring la fiecare etapă de lucru;
  • posibilitatea de dezvoltare în antreprenoriat.

Cerințe:

  • Pe primul loc este abilitatea înaltă de comunicare (vorbire fluentă în limba română și rusă)
  • Experiența anterioară în vânzări (apeluri reci, manageri vânzări, operatori call centru, etc.)
  • Capacitate de a însuși rapid informații noi;
  • Responsabilitate și capacitate de autoorganizare;
  • Exprimare corectă;
  • Cunoştinţe de operare cu baze de date (MC Office)
  • Dorință și motivație de a câștiga bani prin depunerea efortului și îndeplinirea obiectivelor stabilite.

Responsabilități :

  • Primirea și efectuarea apelurilor - apeluri fierbinți și reci;
  • Oferirea de consultații privind serviciile companiei;
  • Lucru cu baze de date;
  • Recepționarea și răspunderea la mesaje, prelucrarea și transmiterea informației către persoana responsabilă;
  • Publicarea materialelor publicitare pe pagini web ale companiei.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Stefan cel Mare si Sfant, 64