Publicat Ieri

Operator introduceri și validare de date

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Băcioi, Botanica, Bubuieci, Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Ce vă oferim:

  • Condiții bune de lucru;
  • Serviciu permanent în companie stabilă;
  • Salariu decent,achitat la timp;
  • Angajare oficială și pachetul social în conformitate cu legislația RM.

Responsabilităţi:

  • Întroducerea documentelor primare;
  • Întocmirea rapoartelor interne;
  • Verificarea corectitudinea datelor și validarea lor;
  • Evidența decontărilor reciproce cu clienții (evidența datoriilor/creanțelor);
  • Evidenţa vânzărilor şi stocurilor de marfă etc.

Cerinţe:

  • Studii superioare finisate/în desfășurare.
  • Atenție maxima la detalii.
  • Excelente cunoştinţe PC, cunoaşterea 1C constituie un avantaj.
  • Abilităţi de comunicare şi responsabilitate, disciplină.
  • Vorbire fluentă a limbilor română şi rusă.

Orar de lucru:
Luni-vineri de la 8:30 până la 17:30
Sîmbată (peste una) de la 8:30 până la 14:00

Adresa: mun. Chisinau, str. Uzinilor 104
Transport disponibil: Autobuz 23; Troleibuz 13, 37; Microbuz 138, 116, 121.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV cu indicare „ Operator introducere date” în subiect, la adresa de e-mail: hraquatoria@mail.ru.
Telefon de contact: +373 [vezi telefon]69 745775

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Uzinelor 104