Publicat Ieri

Contabil Operator

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Aeroport, Băcioi, Botanica, Bubuieci, Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Angajăm Contabil Operator 1C

Grafic:
Luni-vineri de la 8:30 - 17:30
Simbata (peste una) de la 8:30 - 14:00

Oferim:
  • Angajare oficiala, pachet social complet;
  • Posibilitatea de creștere și dezvoltare profesională;
  • Condiții comfortabile de muncă;
  • Prânzul oferit din contul companiei;
  • Plata la timp a salariilor fară întârziere.
Cerinte:
  • Studii economice finanțe/contabilitate (constituie un avantaj);
  • Experiență în muncă;
  • Cunoașterea calculatorului, 1C si MS office (obligatoriu);
  • Cunoașterea limbilor româna și rusa;
  • Abilitate de a lucra individual și în echipă.
Responsabilitati:
  • Lucru în programul 1C;
  • Primirea și procesarea cererilor de la agenți economici;
  • Întocmirea documentației primare (facturi, borderouri etc.);
  • Gestionarea electronică a documentelor;
  • Coordonare cu depozitul companiei.
Adresa: mun. Chisinau, str. Uzinilor 104
Transport disponibil: Autobuz 23;  Troleibuz 13, 37; Microbuz 138, 116, 121.

Toti candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-ul la adresa de email: hraquatoria@mail.ru

Telefon de contact [vezi telefon]069745775
Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Uzinelor 104