Publicat Recent

Bucătar

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
În ture, Program flexibil
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Experiență de lucru de cel puțin 2 ani ca bucătar
  • Cunoașterea tehnicilor culinare și a standardelor de siguranță și igienă alimentară
  • Abilitatea de a urma rețete și de a crea mâncăruri de înaltă calitate
  • Flexibilitate în orele de lucru și disponibilitatea de a lucra în ture

Responsabilitățile candidatului

Candidatul selectat va fi responsabil pentru pregătirea mâncărurilor în conformitate cu rețetele standard ale companiei, respectând în același timp normele de igienă și siguranță. El sau ea va contribui la dezvoltarea creativă a meniurilor și va colabora îndeaproape cu toți membrii echipei de bucătărie.

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

[vezi telefon]079852247, Sergiu

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Albișoara 4