Publicat azi

Lucrător în bucătărie (salariu 13.000 mdl)

Informații de bază

Salariu:
de la 13 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Dorim să extindem echipa Star Kebab din Chișinău cu un lucrător dedicat în bucătărie. Candidatul ideal este inițiator, organizat și dornic să învețe. Acesta este un post full-time, ideal pentru cei care nu au experiență în domeniu dar doresc să obțină un post de lucru.

Cerințele față de candidat:

  • Abilități de lucru în echipă și comunicare;
  • Apte pentru a învăța și a se dezvolta profesional;
  • Flexibilitate de program.

Responsabilitățile candidatului:

  • Prepararea produselor alimentare conform rețetei;
  • Mentenanța curățeniei în zona de lucru;
  • Asigurarea unui serviciu de calitate oaspețilorr;
  • Respectarea normelor de siguranță și igienă în bucătărie.

Oferta companiei:

Star Kebab se angajează a oferi un mediu de lucru dinamic, plăcut și într-o constantă dezvoltare. Salariul oferit este de 13,000 MDL+ posibilitatea de a face ture suplimentare pentru un salariu mai mare.

Procesul de depunere a candidaturii: Telefon de contact: [vezi telefon]060669769 sau Sunteți invitat să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md. Vă asigurăm că CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Abilități cheie
Abilități de comunicare Lucru în echipa Abilitatea de a învăța rapid
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Tichete de masă

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Program flexibil

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

„Star Kebab – gustul visului!” este un brand autohton pe piața restaurantelor de tip fast-food și a luat naștere în orașul Chișinău, Republica Moldova. Primul local și-a deschis ușile la 15 noiembrie 2011, cucerind capitala prin conceptul său unic, prin gustul deosebit al bucatelor și prin calitatea înaltă a deservirii. Te-ai gândit vreodată cum e să lucrezi într-o companie mare? Aceasta înseamnă responsabilitate, colegi noi, posibilități de dezvoltare și multe experiențe frumoase. Astăzi suntem o rețea formată din 13 restaurante în Republica Moldova.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Kiev, 4