Опубликовано вчера

Lucrător în bucătărie

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Star Kebab este în căutarea unui Lucrător în bucătărie pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Acesta este un rol full-time, perfect pentru cineva cu mai puțin de 2 ani de experiență care dorește să-și dezvolte abilitățile în domeniul gastronomic.

Cerințe față de candidat

  • Experiență minimă nu este necesară, oferim instruire;
  • Studii de nivel profesional tehnic sunt binevenite;
  • Abilități de comunicare eficiente.
  • Capacitatea de a lucra bine într-o echipă.

Responsabilități

Lucrătorul din bucătărie va pregăti ingredientele pentru rețetele noastre, va menține bucătăria curată și organizată, va respecta regulile de igienă și siguranță alimentară și va asigura un serviciu de calitate pentru oaspeții noștri.

Persoanele interesate sunt rugate să ne transmită CV-urile la adresa electronică hr@starkebab.md, indicând POZIȚIA la care aplică sau să ne contacteze la numerele de telefon: [показать номер]060669769.

Ключевые навыки
Lucru în echipa Abilitatea de a învăța rapid Abilități de comunicare

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Талоны на питание

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Гибкий рабочий график

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

„Star Kebab – gustul visului!” este un brand autohton pe piața restaurantelor de tip fast-food și a luat naștere în orașul Chișinău, Republica Moldova. Primul local și-a deschis ușile la 15 noiembrie 2011, cucerind capitala prin conceptul său unic, prin gustul deosebit al bucatelor și prin calitatea înaltă a deservirii. Te-ai gândit vreodată cum e să lucrezi într-o companie mare? Aceasta înseamnă responsabilitate, colegi noi, posibilități de dezvoltare și multe experiențe frumoase. Astăzi suntem o rețea formată din 13 restaurante în Republica Moldova.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Kiev, 4
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?