Publicat Ieri

Ajutor de educator

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Apreciem fiecare candidat, dar preferăm pe cei care:
  • Au nivelul de studii Profesional Tehnic;
  • Cunosc limba romana și rusă;
  • Sunt dispuși să lucreze full-time;
  • Nu necesită experiență de lucru dinainte;
  • Pot lucra bine în echipă

Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:

  1. Asistarea la implementarea planurilor de învățare și a activităților;
  2. Oferea sprijinului educațional pentru fiecare copil;
  3. Mentenanța regulată a curățenie și igienei;
  4. Colaborarea cu echipa de educatori pentru a asigura cel mai înalt nivel de îngrijire;
  5. Respectarea tuturor procedurilor și politicilor de sănătate și securitate.

Vă oferim:

  • Un mediu de lucru prietenos și de susținere;
  • Salariu competitiv;
  • Program de lucru full-time;
  • Posibilitatea de creștere profesională;
  • Contract de muncă individual.

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. cu o scrisoare de intenție prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, str. Macilor, 37