Недавно опубликовано

Ajutor de educator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Apreciem fiecare candidat, dar preferăm pe cei care:
  • Au nivelul de studii Profesional Tehnic;
  • Cunosc limba romana și rusă;
  • Sunt dispuși să lucreze full-time;
  • Nu necesită experiență de lucru dinainte;
  • Pot lucra bine în echipă

Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:

  1. Asistarea la implementarea planurilor de învățare și a activităților;
  2. Oferea sprijinului educațional pentru fiecare copil;
  3. Mentenanța regulată a curățenie și igienei;
  4. Colaborarea cu echipa de educatori pentru a asigura cel mai înalt nivel de îngrijire;
  5. Respectarea tuturor procedurilor și politicilor de sănătate și securitate.

Vă oferim:

  • Un mediu de lucru prietenos și de susținere;
  • Salariu competitiv;
  • Program de lucru full-time;
  • Posibilitatea de creștere profesională;
  • Contract de muncă individual.

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. cu o scrisoare de intenție prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Macilor, 37
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?