Publicat Ieri

Manager de vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare, cursuri de pregătire: management, finanțe, vânzări, asigurări;
  • Experiență în vânzări (experiență în domeniul asigurărilor constituie un avantaj);
  • Perseverență, seriozitate și disciplină;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză;
  • Foarte bune abilități de relaționare și comunicare;
  • Îndeplinirea responsabilă și la timp a sarcinilor;
  • Cunoștințe bune de operare PC MS Office;
  • Permisul de conducere de categoria B constituie un avantaj.

Responsabilități principale:

  • Negocierea și întocmirea contractelor de asigurare;
  • Redactarea, emiterea și transmiterea documentelor către brokeri și agenți de asigurare;
  • Elaborarea ofertelor de asigurare;
  • Consultarea clienților în domeniul tarifelor și condițiilor de asigurare;
  • Coordonarea relațiilor dintre asigurat și asigurător.

Oferim:

  • Salariu motivațional și comision din vânzări;
  • Pachet social integral;
  • Oportunități de dezvoltare într-un mediu profesionist.

Program de lucru: de luni până vineri, între orele 09:00 - 18:00, pauză de masă între orele 13:00 - 14:00. Acest job presupune prezența fizică în oficiu.

Dacă doriți să faceți parte din echipă, vă invităm să aplicați CV-ul Dvs. la adresa de email: office@transelit.md.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. 31 August 1989, 31