Publicat Ieri

Manager logist

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Stăuceni

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Rezolvarea problemelor operative de logistica (comenzi, distribuție, transport)
  • Programarea și transportarea produselor către clienții companiei
  • Optimizarea procesului transport al marfii
  • Asigurarea eficientă a îndeplinirii comenzilor clientului
  • Planificarea și gestionarea depozitului, transportului și serviciilor pentru clienți
  • Organizarea și monitorizarea stocării și distribuției de bunuri;
  • Negocierea celor mai bune rate și / sau servicii de transport;

Cerințe:

  • Cunostinte de baza in logistica
  • Studii superioare
  • Experiența la post similar
  • Româna, Franceza (B2, C1) - obligatorie, Engleza va constitui un avantaj
  • Utilizator independent de calculator

Calitați personale:

  • Abilitați de comunicare
  • Atitudine pozitivă față de clienți
  • Rezistența la efort si stres
  • Spirit de ordine și disciplina

Beneficii:

  • Angajare oficiala
  • Salariu motivant + bonusuri
  • Condiții perfecte intr-o echipa tanara si energica
  • Cafea, ceai, fructe proaspete gratis
  • Grafic: full time, Luni-Vineri 9:00 – 18:00
  • Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@alionexagro.com sau contactează-ne la [vezi telefon]060 803 380 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Stăuceni, str. Dubasarilor, 14