Publicat Ieri

Coffee Shop Manager

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani), Management / Executiv
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Atunci ești o persoană norocoasă, deoarece vei avea parte de:

  • Un job care te va ajuta să îți realizeze visurile tale;
  • Un job unde te vei dezvolta profesional și personal;
  • Un job unde vei avea parte de colegi minunați și atmosferă interactivă.

Care vor fi responsabilitățile tale?

  • Vei administra coffee shop-ul;
  • Vei realiza interviuri și vei lua decizii de angajare;
  • Vei organiza meeting-uri cu echipa;
  • Vei fi responsabil/ă de managementul calității și feedback-ului;
  • Vei organiza activități de marketing;
  • Vei fi responsabil/ă de sarcini financiare.

Dacă ești o persoană:

  • Responsabil/ă;
  • Orientat/ă spre oameni, rezultate și succes;
  • Ai abilități de comunicare și organizare bune;
  • Îți plac cifrele și calitatea.

Ește pregătit? Te întrebi ce să faci?
Vrem să fii parte din echipa noastră! Expediaz
ă CV-ul la adresa i.gamar@tucanocoffee.com

Trimite CV

Despre companie

De ani buni suntem impresionați de cultura bogată a amerindienilor, captivați de caracterul neobișnuit, colorat și bogat al acestei culturi, caracterizată în special de traiul în armonie cu natura.
Ulterior, călătorind prin lume, am găsit în fiecare țară câte o cafenea micuță, care ne atrăgea prin ambianța sa deosebită. Aceste cafenele aveau ceva în comun, pe lângă aromele îmbietoare de cafea ne ademeneau atât căldura și bunăvoința vizitatorilor, care își savurau cafeaua și discutau fără grabă, cât și senzația de dragoste, liniște și libertate.

Toate aceste experiențe au servit drept factori decisivi în crearea conceptului coffee shop-urilor Tucano Coffee, axat pe design etno, atmosferă și cultura țărilor producătoare de cafea.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru