Publicat Recent

Graphic designer

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul designului grafic sau a unui domeniu similar;
  • Experiență de lucru de cel puțin 1-2 ani în design grafic sau într-un rol similar;
  • Familiaritatea cu Adobe Creative Suite, inclusiv Illustrator și Photoshop;
  • Portofoliu care să demonstreze abilități inovatoare de design grafic;
  • Abilități de gestionare a timpului pentru respectarea termenelor limită;
  • Foarte atent la detalii.

Responsabilități:

  • Crearea de concepte grafice care corespund cerințelor clienților;
  • Lucrul cu echipa pentru a identifica tendințele de design și a dezvolta strategii de design inovatoare;
  • Revizuirea și îmbunătățirea continuă a design-ului și colaborarea îndeaproape cu echipa de dezvoltare pentru a ne asigura că toate design-urile sunt implementate corect.

Dacă sunteți gata să vă dezvoltați cariera şi considerați că profilați operațiunilor și caracteristicilor noastre, așteptăm cu nerăbdare să vă primim CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

La FezcoWeb, ne dedicăm să transformăm viziunile digitale în realitate, oferind soluții de web design inovatoare și captivante. Suntem o echipă pasionată de creativitate și tehnologie, specializată în crearea de site-uri web personalizate și eficiente.

La FezcoWeb, înțelegem că fiecare afacere are nevoi și cerințe unice. De aceea, lucrăm îndeaproape cu clienții noștri pentru a înțelege obiectivele lor și pentru a dezvolta soluții de web design personalizate, care să se potrivească perfect brandului și să satisfacă nevoile lor specifice.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte