Publicat Recent

Web-designer

Informații de bază

Salariu:
de la 30 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinte

  • Studii superioare în domeniul relevant.
  • Experiență de 2-5 ani în domeniul design-ului web.
  • Expertiză în utilizarea Adobe Photoshop, Illustrator și alte platforme de design grafic.
  • Cunoștințe avansate în HTML5, CSS3 și JavaScript.
  • Abilitatea de a proiecta cu atenție la cele mai mici detalii.
  • Abilități puternice de comunicare și de lucru în echipă.

Responsabilități:

  • Crearea și îmbunătățirea design-ului grafic al site-urilor clienților noștri.
  • Lucrând îndeaproape cu echipa de dezvoltare pentru implementarea design-urilor în cod.
  • Asigurarea că toate design-urile sunt optimizate pentru dispozitivele mobile.
  • Mentenanța și actualizarea design-urilor web existente.

Pentru a depune o candidatură, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs.

Despre companie

La FezcoWeb, ne dedicăm să transformăm viziunile digitale în realitate, oferind soluții de web design inovatoare și captivante. Suntem o echipă pasionată de creativitate și tehnologie, specializată în crearea de site-uri web personalizate și eficiente.

La FezcoWeb, înțelegem că fiecare afacere are nevoi și cerințe unice. De aceea, lucrăm îndeaproape cu clienții noștri pentru a înțelege obiectivele lor și pentru a dezvolta soluții de web design personalizate, care să se potrivească perfect brandului și să satisfacă nevoile lor specifice.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte