Publicat Recent

Agent imobiliar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania ImobilHOME, caută agenți imobiliari pasionați și dornici să crească profesional. Dacă sunteți o persoană orientată spre succes, comunicativă și motivată să obțineți rezultate remarcabile, vă invităm în compania noastră.

Responsabilități:

  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a stabili relații în domeniul imobiliar.
  • Consilierea clienților în procesul de achiziție, vânzare sau închiriere a proprietăților.
  • Vizionarea proprietăților și organizarea vizitelor pentru clienți.
  • Negocierea și încheierea contractelor în numele clienților.
  • Monitorizarea pieței imobiliare și a tendințelor relevante.

Cerințe:

  • Experiență în vânzări sau în domeniul imobiliar constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Abilități de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a lucra eficient atât în echipă, cât și independent.
  • Orientare către rezultate și dorința de a excela într-un mediu competitiv.
  • Permis de conducere și mașină proprie.

Beneficii:

  • Comisioane atractive și bonusuri de performanță.
  • Oportunități de creștere profesională și dezvoltare personală.
  • Suport și formare continuă din partea companiei noastre experimentate.
  • Flexibilitate în programul de lucru și mediu de lucru dinamic și stimulant.

Dacă sunteți pregătit să vă începeți sau să vă continuați cariera în domeniul imobiliar și vă recunoașteți în descrierea de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail imobilhome7@gmail.com sau să ne contactați la numărul de telefon [vezi telefon]068415005-Vladimir.

 Alăturați-vă companiei noastre și începeți să construiți viitorul dumneavoastră în domeniul imobiliar!

Despre companie

Oportunitate de carieră în domeniul imobiliar!

Cerințe:

Beneficii:

Dacă sunteți pregătit să vă începeți sau să vă continuați cariera în domeniul imobiliar și vă recunoașteți în descrierea de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail imobilhome7@gmail.com sau să ne contactați la numărul de telefon 068415005-Vladimir.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Petru Rares