Publicat Ieri

Agent Imobiliar

Informații de bază

Salariu:
1 500 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui nou membru pentru echipa noastră, pe postul de Agent Imobiliar.

Responsabilități

  • Prezentarea și promovarea obiectelor imobiliare din portofoliul companiei;
  • Dezvoltarea propriului portofoliu cu obiecte imobiliare;
  • Cercetarea și prospectarea concurenței pe piață;
  • Negocierea condițiilor de colaborare (cu noul client);
  • Asistarea clienților pe toată perioada procesului de tranzacționare imobiliară;
  • Introducerea sistematică a informațiilor în baza de date pusă la dispoziție de către companie;

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare finisate;
  • Experiență minim 1 an în vânzări;
  • Vorbirea fluentă a limbii române și ruse;
  • Abilitați de vânzare și negociere;
  • Cunoștințe foarte bune de operare PC;
  • Permis de conducere, categoria B;
  • Automobil propriu;

Calități personale: organizat, orientat spre client; perseverent; profesionist, corect, gândire flexibilă.

Oferim:

  • Venituri generoase din comisioane (de la 1500 eur);
  • Posibilitatea de a gestiona personal programul de lucru;
  • Laptop și telefon de serviciu;
  • Instruirea și integrarea în activitatea imobiliară;
  • Sesiuni de coaching pentru dezvoltare profesională;
  • Angajament pe termen lung;

Dacă consideri că te potrivești pentru a fi Agent Imobiliar, așteptăm CV-ul tău la adresa electronică: resource.pnt@gmail.com iar noi te vom contacta cât mai curând posibil.

Despre companie

Compania Resource Point vă ajută în:
Servicii de consultanta HR:
- Recrutare de personal
- Managementul și optimizarea proceselor de afaceri
Vă garantăm selectarea celor mai calificați angajati în echipa d-stră.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte