Publicat Recent

Agent Vânzări

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Stăuceni

Descrierea poziției vacante

Despre Alionexagro:

Oferă o gamă variată de produse de înaltă calitate. Căutăm un Agent de Vânzări energic și dedicat pentru a impulsiona creșterea în segmentul de materiale de construcții.

Scop și Impact:

Ca Agent de Vânzări, vei juca un rol cheie în realizarea vânzărilor directe către clienții noștri, contribuind astfel la expansiunea companiei.

Responsabilități Principale:

  • Identificarea și abordarea noilor clienți potențiali.
  • Dezvoltarea și întreținerea relațiilor cu clienții pentru a asigura fidelizarea.
  • Recomandarea soluțiilor adecvate nevoilor clienților.
  • Menținerea relațiilor cu clienții existenți.
  • Gestionarea eficientă a solicitărilor clienților.
  • Supravegherea îndeplinirii contractelor.

Cerințe:

  • Diplomă în domenii relevante sau experiență echivalentă în vânzări.
  • Excelente abilități de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a construi relații solide cu clienții.
  • Orientare către obiective și eficiență în organizare.

Program de Lucru:

  • Luni până Vineri, 09:00 - 17:30

Oferim:

  • Salariu competitiv și bonusuri.
  • Mediu de lucru plăcut.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul în domeniul materialelor de construcții!
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Stăuceni, str. Dubasarilor, 14