Publicat Recent

Administrator Family Market, or. Drochia

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Drochia

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Organizarea, monitorizarea și coordonarea echipei;
  • Asigurarea bunelor practici de interacțiune cu clienții și verificarea respectării acestora;
  • Efectuarea comenzilor de marfă pentru market;
  • Implicarea activă în rezolvarea sarcinilor;

Cerințe:

  • Cunoașterea obligatorie a limbilor române și rusă;
  • Experiența într-o poziție similară, sau în vânzări este obligatorie;
  • Studii superioare;
  • Abilități de operare PC, 1C;
  • Capacitate de a coordona activitatea echipei, de motivare și de planificare.

Oferim:

  • Angajare oficială și pachet social deplin;
  • Program de muncă în ture 2/2;
  • Salariu competitiv;
  • Posibilitate de creștere profesională.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa: hr@familymarket.md cu indicarea postului vacant.

Trimite CV

Despre companie

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte