Publicat Ieri

Administrator magazin NANU Market (or. Criuleni)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Criuleni

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor ruse și române;
  • Experiență într-o poziție similară;
  • Experiență în conducerea personalului și organizarea activității, capacitatea de a lua decizii de sine stătător;
  • Cunoașterea și gestionarea tuturor proceselor din magazin.

Responsabilități:

  • Gestionează lucrul magazinului în conformitate cu standardele companiei, pentru a asigura un nivel maxim de calitate a deservirii;
  • Gestionează cu eficienţă personalul;
  • Raportează regulat privind rezultatele personalului și a magazinului.

Beneficii:

  • Un colectiv prietenos și susținere în procesul de muncă;
  • Salariu motivant;
  • Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
  • Veți avea posibilitatea să activați în compania ce a devenit brand național în distribuția materialelor de construcție;

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Despre companie

NANU este o companie specializată în comercializarea produselor din domeniul construcțiilor și al reparațiilor. Înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial, compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Criuleni, str. 31 august 1989, 187