Publicat Ieri

Șef Departamentului de vânzări angro / Руководитель Отдела Оптовых Продаж

Informații de bază

Salariu:
20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

TM MARKET, o companie de succes cu activitate în domeniul comercial, caută un Șef Departamentului de vânzări angro. Acest rol include coordonarea și dezvoltarea departamentului de vânzări la nivel de angro în cadrul companiei.

Cerințele față de candidat:
  • Studii superioare
  • Experiență minimă de 2 ani în domeniul vânzărilor angro
  • Capacitate de coordonare și organizare a activității de vânzări
  • Inițiativă, dinamism și responsabilitate
  • Cunoașterea pieței de profil și a produselor comercializate
Responsabilitățile candidatului:
  • Coordonarea și optimizarea activității de vânzări angro
  • Dezvoltarea și implementarea strategiei de vânzări
  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții
  • Oferirea de soluții integrate în vederea creșterii performanțelor de vânzări
Oferta companiei:
  • Un mediu de lucru profesionist și dinamic
  • Posibilități de dezvoltare profesională și personală
  • Salariu motivant
  • Program full-time, cu punctul de lucru în sectorul Ciocana

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul cu o fotografie și o indicație a poziției în linia de subiect la următoarea adresă de e-mail: hr@telemarket.md "Șef Departamentului de vânzări angro" și indicând numărul de telefon de contact.

TM MARKET, успешная компания, занимающаяся коммерческой деятельностью, ищет руководителя Отдела Оптовых Продаж. Эта роль включает координацию и развитие отдела продаж на оптовом уровне в компании.

Требования к кандидату:

  • Высшее образование
  • Минимальный 2-летний опыт работы в сфере оптовых продаж
  • Способность координировать и организовывать деятельность по продажам
  • Инициатива, динамизм   и ответственность
  • Знание профильного рынка и продаваемых продуктов

Обязанности кандидата:

  • Координация и оптимизация бизнеса оптовых продаж
  • Разработка и реализация стратегии продаж
  • Поддержание и развитие отношений с клиентами
  • Предложение интегрированных решений для повышения эффективности продаж

Предложение компании:

  • Профессиональная и динамичная рабочая среда
  • Возможности профессионального и личного развития
  • Мотивирующая зарплата
  • Полный рабочий день с рабочим местом в сектор Ciocana

Заинтересованным кандидатам предлагается отправить резюме с фотографией и указанием позиции в строке темы на следующий адрес электронной почты: hr@telemarket.md "Руководитель Отдела Оптовых Продаж" и указание контактного номера телефона.

Despre companie

«TM MARKET» SRL www.telemarket.md – это высокоинтегрированный проект. Компания является эксклюзивным импортером различных товаров для дома таких, как бытовая техника, бытовая химия, спортивные аксессуары, косметика, парфюмерия и многое другое.

Работаем с проверенными поставщиками из Польши, Германии, Турции, Китая, Украины, России, являемся дистрибьюторами брендов “Best For You” “Zanussi”, ”Clea”, “Clovin”, “Dizao”, “Kemei”, “Sokany”, ”Wokali”, High Genic, Der Washkoning, Wash Meister KW и многих других.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Uzinelor, 4/2