Publicat Ieri

Specialist/-ă în Relații Publice

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Buiucani, Chișinău, Durlești

Descrierea poziției vacante

Dezvoltatorul imobiliar A-Casa anunță post vacant pentru ocuparea funcției de

Specialist/-ă în  Relații Publice

Scopul funcției este De a face compania și produsele sale bine cunoscute în domeniul de activitate. Creșterea bunei imagini în rândul publicului (intern și extern).
Atribuțiile funcționale sunt:
  • Elaborarea standardelor pentru imaginea angajaților și a companiei; Implementarea și verificarea acestor standarde.
  • Colectarea noutăților despre activitățile companiei, informarea angajaților despre aceste activități, promovarea evenimentelor corporative care formează o atitudine bună față de companie.
  • Planificarea și promovarea evenimentelor care vor atrage atenția și vor trezi interesul publicului
  • Crearea strategiilor de comunicare în on-line și off-line.
  • Crearea materialelor promoționale (afishe publicitare, bannere web ș.a.)
Candidatul/Candidata potrivit/ă deține următoarele competențe:
  • Creativitate și responsabilitate asupra deciziilor luate;
  • Cunoaște și aplică în practică procesul de comunicare structurat;
  • Are abilități de lucru cu tehnica de comunicare electronică și cu programe: CorelDraw, AdobePhotoshop, Canva, CapCut, Figma;
  • Are aptitudini de analiză și orientare în situații neprevăzute;
  • Are abilități de time-management eficient;
  • Are spirit de observație și este atent/ă la detalii;
  • Are o atitudine pozitivă și echilibru emoțional;
  • Deține capacitatea de a planifica și raporta sarcinile;
  • Este preocupat/ă pentru ridicarea nivelului profesional individual.
În cadrul companiei noastre oferim un pachet de beneficii ce asigură:
  • Stabilitate și încredere;
  • Angajare oficială;
  • Remunerare atractivă, ce se achită la timp;
  • Instrumente, informații și suportul necesar pentru ca să te ajutăm în realizarea obiectivelor;
  • Regim de muncă comod, 8:30 – 17:00;
  • O atitudine deschisă din partea conducerii;
  • Aprecierea inițiativei și a ideilor inovative;
  • Posibilitatea de creștere profesională;
  • Acces la programe de instruire;
  • Oficiu cu condiții de muncă confortabile;
  • Echipă tânără, orientată spre creșterea performanțelor.
A-CASA are o reputație impresionantă pe piața construcțiilor imobiliare. De mai bine de 10 ani se dezvoltă cu scopul de a îmbunătăți calitatea vieții oamenilor, pentru ca fiecare din noi să poată trăi și lucra cu demnitate acasă. Crește A-CASA. Creează A-CASA!

Poți face și tu parte din Echipa noastră. În echipa cu o treaptă mai sus.

Dacă competențele tale corespund necesităților acestei funcții,

Transmite CV-ul la adresa electronică hr.acasa.md@gmail.com indicând în subiectul scrisorii „Specialist/-ă în relații publice”.
Trimite CV

Despre companie

Dezvoltator imobiliar A-CASA este un partener de încredere profesionist, cu o reputație impresionantă, care se dezvoltă dinamic timp de 10 ani. Scopul nostru principal este de a îmbunătăți calitatea vieții oamenilor! Construim locuințe de calitate lux și oferim oamenilor locuri de muncă. Pentru ca fiecare dintre noi să poată trăi și lucra cu demnitate acasă, alături de familie! Vezi cum poți să faci parte și tu din echipa noastră!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Durlești, Hora Village str-la Bisericii 25