Publicat Recent

Modelator aluat blaturi pentru pizza

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Băcioi, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui modelator aluat blaturi pentru pizza, chiar și fără experiență, pentru a se alătura echipei noastre din sec.Botanica. Nu este necesară experiența anterioară, deoarece oferim training și instruire pe loc.

Responsabilități:

  • Pregătirea și modelarea aluatului pentru blaturile de pizza, respectând standardele noastre de calitate.
  • Respectarea regulilor de igienă și siguranță alimentară în timpul procesului de producție.
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura o producție eficientă și de calitate.

Cerințe:

  • Dorința de a învăța, atenție la detalii și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Nu este necesară experiență anterioară; oferim instruire completă.

Beneficii:

  • Training complet oferit de către echipa noastră experimentată.
  • Oportunitatea de a avansa în cadrul companiei pe măsură ce dobândești experiență și abilități.
  • Mediu de lucru prietenos și dinamic.
  • Program de munca Luni - Vineri,  8:00-18:00.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul la hr@familymarket.md sau să ne contactați la [vezi telefon]068688341.

Despre companie

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte