Informații de bază

Salariu:
5 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Avem disponibilă o poziție de Ajutor de Bucătar, full-time, la Fabrica de Mobilă Confort, locația Chișinău, cu un salariu de 5000 MDL. Acest post este perfect pentru cineva la început de drum, doritor să își dezvolte abilitățile în domeniul culinar.

Cerințele față de candidat:

  • Absolvent al unei școli profesionale tehnice;
  • Experiență de muncă de cel puțin 2 ani în industria culinară;
  • Abilități bune de comunicare și de lucru în echipă;
  • Fleibilitate și capacitate de a lucra în ritm alert;

Responsabilitățile candidatului:

  • Să asiste bucătarul șef în pregătirea meniului;
  • Să mențină curățenia și organizarea bucătăriei;
  • Să pregătească alimente pentru meniul zilei conform instrucțiunilor;
  • Să respecte normele de igienă și sănătate în muncă.

Oferta companiei:

În cadrul companiei noastre aveți oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă și prietenoasă. Oferim un pachet salarial competitiv, oportunități de dezvoltare profesională, precum și o masă de prânz delicioasă pregătită de echipa noastră.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă încurajăm să împărtășiți CV-ul și scrisoarea de intenție prin intermediul platformei delucru.md

Trimite CV

Despre companie

Fabrică de mobilă

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Sculeni, Mesager 19