Publicat Recent

Manager vanzari

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania "One Note" SRL, un prestator de servicii de consultanță (B2B), oferind servicii de evidență contabilă, management al resurselor umane și alte servicii administrative de gestiune generală a afacerilor, caută o persoană responsabilă, capabilă și dornică să se autodezvolte în cadrul companiei în calitate de Manager Vânzări.

Cerințe:

  • Experiență minimă de 2 ani în domeniul vânzărilor;
  • Abilități de promovare a serviciilor și colaborare cu specialistul în marketing;
  • Studii superioare finalizate în management/marketing/business;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză.

Responsabilități:

  • Elaborarea strategiei de vânzări;
  • Pregătirea ofertelor comerciale pentru clienți;
  • Încheierea contractelor de vânzare cu potențialii clienți și demararea acestora;
  • Căutarea și atragerea de noi clienți.

Avantaje:

  • Salariu motivant cu posibilitate de creștere + % din vânzări;
  • Beneficii sociale complete;
  • Lucru într-o echipă tânără și dinamică.

Dacă ești pregătit pentru o colaborare frumoasă, te rugăm să ne trimiți CV-ul la adresa tatiana.nita@onenote.md.

Despre companie

Servicii de consultanta administrativ-financiare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Mihai Eminescu, 72