Publicat Recent

Instalator SOFTWARE

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Oferim:
  • Lucru într-o companie Fintech
  • Birou modern pe str. Aleea Gării 42
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • Pachet social din prima zi de lucru
  • Angajare oficială
  • Zile lucrătoare: luni – vineri
  • Oportunitate de dezvoltare în rândul profesioniștilor
  • Echipa prietenoasă și productivă
Orele de lucru: [vezi telefon]08.00-17.00/[vezi telefon]09.00-18.00

Responsabilităţi:
  • Configurarea și intermiterea dispozitivelor Android și SuperUser
  • Reparații\Asamblare\Depanare echipamente
  • Inventarierea dispozitivelor
Cerinţe:
  • Utilizator avansat PC (configurarea sistemului de operare)
  • Configurarea și resoftarea dispozitivului Android și SuperUser
  • Cunoștințe de bază despre Reparații\Asamblare\Depanare echipamente
  • Înțelegerea principiului de funcționare al echipamentelor: PC\Laptop\Smartphones\Tablete\etc.
  • Cunoștințe avansate Windows
  • Experiență în proiecte
  • Nivel fluent de vorbire a limbilor română și rusă
  • Cunoștințele Android și ADB (Android Debug Bridge) sunt binevenite
  • Engleza tehnică este binevenită
  • Atenție, acuratețe, onestitate, muncă asiduă, responsabilitate

Expediază CV-ul indicând Proiectele finalizate, postul vacant pentru care aplici și suma salarială dorită: hr@paymaster.md / a.dumbrava@paymaster.md
[vezi telefon]0 685 44 755

Despre companie

"Paymaster" S.R.L. fiind una din cele mai mari companii FINTECH din Moldova, administrează sistemul național de plăți RunPay, care funcționează în Republica Moldova în baza licenței BNM Nr. 000577 din 11.09.2014 - Emiterea monedei electronice și toate serviciile de plată.

RunPay Moldova reprezintă un sistem de plăți universal, care oferă clienților o gama variată de servicii:

  • achitări online pe site https://my.runpay.com sau prin intermediul aplicației mobile RunPay
  • deschiderea conturilor de plăți pentru clienți
  • efectuarea plăților în numerar prin rețeaua de terminale (peste 2 500 terminale Сash-In/Cash-Out și POS) în orașele și satele de pe întreg teritoriul țării)
  • depunerea cererilor și primirea în numerar a creditelor rapide online sau la terminale Cash-Out/Pos
  • eliberarea în numerar a banilor de pe conturile RunPay (provenite din transferuri, credite,
  • retrageri din alte sisteme de plăți, câștiguri din pariuri sportive ș.a. (peste 2000 puncte de eliberare în toată țara)
Facebook: https://www.facebook.com/RunPayMDL2

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Aleea Gării, 42