Publicat Ieri

Instalator

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Dacă ești priceput în construcțiii și vrei să lucrezi oficial în România, ca să câștigi un salariu stabil, te invităm în echipă.

Cerințe:

  • Experiență în construcții;
  • Energic, cinstit,
  • Dorința de a câștiga bani și de a munci la proiecte de succes.

Responsabilități:

  • Instalarea sistemelor de electricitate, canalizare sau podele calde în apartamente.
  • Calitatea lucrului făcut.

Ce oferim:

  • Echipă tînără, angajarea oficială;
  • Salariu la timp!
  • Cazare gratuita.

Chiar dacă ai lucrat în construcții, DAR nu ai experiență în montare electrica sau canalizare oricum  SUNĂ - [vezi telefon]068282555

Chișinău, str. Zelinski 7
Trimite CV

Despre companie

Suntem echipa dedicată de experți în recrutare, focalizați pe identificarea și atragerea celor mai talentați indivizi din diverse domenii.

Ne definește expertiza în recrutare: Echipa noastră pasionată și experimentată utilizează cele mai moderne tehnici și tehnologii pentru a asigura potrivirea perfectă între cerințele dvs. și aspirațiile profesionale ale candidaților.  Înțelegem că fiecare companie este unică. De aceea, oferim soluții personalizate, adaptate nevoilor dvs. specifice. Parteneriat pe termen lung: Nu suntem doar o agenție de recrutare; suntem partenerii dvs. de încredere în construirea unei echipe de succes. Colaborăm cu dvs. pe termen lung pentru a vă asigura că atingeți și depășiți obiectivele dvs. de afaceri. Putem aduce valoare echipei DVS.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Zelinski 7