Publicat azi

Instalator (permis de conducere)

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Permis de conducere;
  • Abilități de socializare și bună comunicare;
  • Atenție sporită la detalii;
  • Abilități de rezolvare a problemelor;

Responsabilități:

  • Montarea ventilatorului în gaura deja existentă,
  • Asigurarea funcționării sigure și eficiente a ventilatorului de recuperare;
  • Ajutarea clienților cu orice probleme sau întrebări legate de instalații.

Pentru a-ți trimite candidatura, îți solicităm să îți încarci CV-ul pe platforma delucru.md sau transmiți direct pe mail la angajator.md@gmail.com

TELEFON: [vezi telefon]068282555

Trimite CV

Despre companie

Suntem echipa dedicată de experți în recrutare, focalizați pe identificarea și atragerea celor mai talentați indivizi din diverse domenii.

Ne definește expertiza în recrutare: Echipa noastră pasionată și experimentată utilizează cele mai moderne tehnici și tehnologii pentru a asigura potrivirea perfectă între cerințele dvs. și aspirațiile profesionale ale candidaților.  Înțelegem că fiecare companie este unică. De aceea, oferim soluții personalizate, adaptate nevoilor dvs. specifice. Parteneriat pe termen lung: Nu suntem doar o agenție de recrutare; suntem partenerii dvs. de încredere în construirea unei echipe de succes. Colaborăm cu dvs. pe termen lung pentru a vă asigura că atingeți și depășiți obiectivele dvs. de afaceri. Putem aduce valoare echipei DVS.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Zelinski 7