Publicat Ieri

Designer

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Обязанности:

  • Общение с клиентами
  • Прием  и предпечатная подготовка файлов
  • Опыт в аналогичной должности приветствуется

Требования:

  • Владение графическими редакторами: corel draw, illustrator и прочее
  • Коммуникабельность

Предлагаем:

  • Дружный коллектив
  • Трудоустройство (включает полный соц.пакет)
  • Рабочий график : Пятидневная рабочая неделя (Понедельник-пятница)
  • с 9,00 до 18,00
  • Заработная плата от 12 000 лей

CV отправлять по адресу  hr@totalgravura.md

Abilități cheie
Общение Командная этика
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Cărți de vizită

Team - building

Despre companie

Total Gravura a fost înființată în 2005 ca o firmă de servicii de publicitate și servicii de tăiere / gravare cu laser și frezar. Multă vreme, clientul principal au fost agențiile de publicitate, precum și companii mari precum British American Tobaco, Philip Morris, JTI, Samsung și altele. Compania a fabricat produse pentru magazinele de electrocasnice, supermarketuri, chioșcuri. Accentul a fost pus pentru publicitate exterioară, cu LED-uri, precum și pentru structuri de dimensiuni mari (standuri, cutii, materiale POS).

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Cernăuți 20A