Publicat Ieri

Manager dezvoltare aplicații

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciorescu

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare în domeniul Tehnologiei Informaționale;
  • Experienţă de minim 2 ani pe o poziție similară;
  • Cunoștinte avansate în domeniul dezvoltării software-lui;
  • Cunoaşterea perfectă a limbilor română, rusă, engleză;
  • Administrarea si securitatea retelelor de calculatoare
  • Abilitati de Administrare Windows Server(Active Direcotry/VPN…)
  • Abilitati de gestiune a bazelor de date MYSQ/SQL Server
  • Abilitatea de a lucre eficient atît independent cît și în echipă;
  • Capacitatea de a învăța rapid și de a te adapta la tehnologii noi și sarcini variate.

Avantaje :

  • Cunoasterea programarii in limbajul C
  • Cunoasterea bazei de date SQL server nivel avansat (Proceduri/Functii .. etc).
  • Rarpoarte infodebit.

Responsabilități:

  • Evaluarea, planificarea și dezvoltarea sistemelor și procedurilor IT;
  • Configurarea sistemului informațional conform cerințelor de business;
  • Asistență/ghidare în soluționarea problemelor utilizatorilor de sisteme și aplicații de business;
  • Dezvoltarea produselor în sistemul informațional în conformitate cu politicele și regulamentele interne ale asociaței;

Ce oferim:

  • Remunerație atractivă, negociabilă în funcție de experiență și de complexitatea task-urilor.
  • Tichet de masă în sumă de 60 lei pe zi.
  • Bonusuri în dependență de creșterea și dezvoltarea asociației.
  • Formări şi team building-uri.
  • Posibilitatea de a face parte dntr-o echipă dinamică și profesionstă.
  • Program de muncă flexibil cu respectarea regimului de muncă de 8 ore pe zi, de luni pînă vineri, cu posibilitate de a lucra de la distanță.

Despre companie

Servicii financiare, credite, depozite, servicii comunale și transferuri bănești.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciorescu, Alexandru cel Bun 9