Publicat Recent

Curier

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time, În ture
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență, Elevi, Studenți
Oraș:
Aeroport, Băcioi, Botanica, Bubuieci, Budești, Buiucani, Centru, Chișinău, Ciocana, Ciorescu, Codru, Cricova, Durlești, Ghidighici, Poșta Veche, Râșcani, Sculeni, Sîngera, Stăuceni, Telecentru

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

Căutăm persoane motivate care să se alăture unei echipe dinamice și pline de satisfacții. Dacă îți place ideea de a face livrări rapide și eficiente, avem o oportunitate perfectă pentru tine. Experimentează colaborarea profesională cu livrarea alimentelor și descoperă un mediu de lucru plăcut, condiții atractive și beneficii unice!

  • Folosirea unui smartphone personal (Android sau iOS)
  • Opțional: Deținerea unui vehicul personal (mașină, scuter, bicicletă, trotinetă)
  • Seriozitate și responsabilitate
  • Dorința de a munci și de a face parte dintr-o echipă de succes

Responsabilități:

Colectați comenzile de mâncare și livrați la adresele clienților

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Grigore Vieru, 9