Publicat Ieri

Manager vânzări

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Derularea negocierilor cu clienții;
  • Identificarea și consultarea clienților noi;

Condiții de muncă:

  • Oficiu confortabil, amplasat într-o zonă comodă a sec. Botanica.
  • Alte condiții și facilități vor fi aplicate in dependență de abilitățile potențialului angalat.

Responsabilități:

  • Abilități în administrare, organizare și coordonare;
  • Studii superioare economice/juridice;
  • Dorința de a învăța și de a se realiza într-un domeniu profitabil și interesant;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Responsabilitate și puntcualitate.
Abilități cheie
Etica în muncă Învățare continuă Comunicare Soluționarea problemelor Lucru în echipa Creativitate Adaptabilitate CRM Rezistență la frustrare Toleranță Umor
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Fructe proaspete

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Despre companie

Companie, relativ tânără, dar cu o dezvoltare dinamică în domeniul atragerii investițiilor și elaborării proiectelor tehnice. În spatele acesteia se află o echipă puternică cu cunoștințe și experiență vastă.

Una din valorile primordiale ale companiei este „Calitatea și responsabilitatea”, vă provocăm să beneficiați de ele.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, bd. Dacia 31