Publicat Ieri

Mecanici cu experiență pe mașini de carieră de piatra / statie betoane

Informații de bază

Salariu:
de la 2 600 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
În străinătate, Irlanda

Descrierea poziției vacante

Căutăm mecanici HGV/Camion cu experiență cu camioane DAF, Hino, Volvo și Renault. Ne ocupăm de întreținerea și repararea flotei noastre în creștere de camioane. Mecanici cu experiență pe mașini de carieră, cum ar fi concasoare, cerne etc

Responsabilitati

  • Întreținerea și repararea tuturor camioanelor și pieselor.
  • Localizarea defecțiunilor și întreținerea preventivă.
  • Coordonare sau service si reparatii.
  • Programarea și finalizarea activităților de întreținere preventivă.
  • Finalizarea tuturor sarcinilor în conformitate cu reglementările de sănătate și siguranță.
  • Mentinerea zonei de intretinere intr-un mod curat si ordonat; păstrați zona de lucru curată în orice moment

Calificări și abilități

  • Experiență vastă cu camioane, echipamente de carieră constituie un avantaj
  • Abilitatea de a lucra ca parte a unei echipe și fără supraveghere.
  • Permis de conducere curat complet.

Beneficii:

  • Parcare la fața locului
  • Salariu bazat pe experienta

Tipuri de locuri de muncă: cu normă întreagă, permanentă

Luni - Vineri: 7:00-18:00/ Sâmbătă 7:00-13:00

Trimite CV

Beneficii

Cazare pentru cei care se relochează

Despre companie

Crewit Resourcing este o

Agentie de recrutare a persoanelor la lucru peste hotare cu sediul principal in Irlanda.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte