Опубликовано вчера

Mecanici cu experiență pe mașini de carieră de piatra / statie betoane

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 2 600 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Ирландия

Описание вакансии

Căutăm mecanici HGV/Camion cu experiență cu camioane DAF, Hino, Volvo și Renault. Ne ocupăm de întreținerea și repararea flotei noastre în creștere de camioane. Mecanici cu experiență pe mașini de carieră, cum ar fi concasoare, cerne etc

Responsabilitati

  • Întreținerea și repararea tuturor camioanelor și pieselor.
  • Localizarea defecțiunilor și întreținerea preventivă.
  • Coordonare sau service si reparatii.
  • Programarea și finalizarea activităților de întreținere preventivă.
  • Finalizarea tuturor sarcinilor în conformitate cu reglementările de sănătate și siguranță.
  • Mentinerea zonei de intretinere intr-un mod curat si ordonat; păstrați zona de lucru curată în orice moment

Calificări și abilități

  • Experiență vastă cu camioane, echipamente de carieră constituie un avantaj
  • Abilitatea de a lucra ca parte a unei echipe și fără supraveghere.
  • Permis de conducere curat complet.

Beneficii:

  • Parcare la fața locului
  • Salariu bazat pe experienta

Tipuri de locuri de muncă: cu normă întreagă, permanentă

Luni - Vineri: 7:00-18:00/ Sâmbătă 7:00-13:00

Преимущества

Оплата жилья в случае переезда

О компании

Crewit Resourcing este o

Agentie de recrutare a persoanelor la lucru peste hotare cu sediul principal in Irlanda.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?