Publicat Recent

Manager Marketing

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Durlești

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experienta in domeniu;
  • Cunoasterea limbii romane,ruse;
  • Bune cunostinte de operare PC;
  • Sociabilitate ;
  • Amabilitate;
  • Ambitie

Condiții de muncă:

  • Serviciul in ture; salariul motivant;
  • Traninguri pentru dezvoltare personala si profesionala;
  • Lucru intr-o echipa tinara si ambitioasa

Responsabilități:

  • Conceperea si implimentarea strategiilor de marketing;
  • Dezvoltarea strategiilor de promovare a companiei;
  • Dezvoltarea vinzarilor si a relatii;or cu oaspetii
Trimite CV

Despre companie

Nisena este o echipă de profesioniști care oferă o gamă largă de servicii pentru organizarea banchetelor perfecte și pentru catering delicios. Ne mândrim cu faptul că suntem de mulți ani un partener de încredere pentru organizarea diverselor evenimente, inclusiv nunți, seri corporate, petreceri de ziua de naștere și multe altele.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Durlești, str. Tudor Vladimirescu 67C