Publicat Recent

Tractorist Experimentat

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Telenești

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui tractorist dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul fermei noastre în plină expansiune. Dacă aveți experiență în operarea și întreținerea tractoarelor și sunteți pasionat de agricultură, sunteți persoana potrivită pentru acest rol.

Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:

  • Operarea tractoarelor în mod sigur și eficient pentru a efectua diverse sarcini agricole, cum ar fi arătura, semănătura, udarea și recoltarea
  • Respectarea regulilor de siguranță și a normelor agricole în timpul operațiunilor
  • Cooperarea cu echipa agricolă pentru a asigura eficiența operațiunilor zilnice
  • Monitorizarea condițiilor și a nevoilor tractoarelor și raportarea oricăror probleme către supervisor

Cerințe:

  • Experiență anterioară în operarea tractoarelor agricole
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă
  • Cunoștințe solide în întreținerea și reparația tractoarelor
  • Atitudine pozitivă și dorință de a învăța și de a se dezvolta în domeniul agricol
  • Disponibilitatea de a lucra în condiții variabile de vreme și în weekenduri sau sărbători, în funcție de necesități

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu agricol dinamic și plin de satisfacții
  • Salariu competitiv și beneficii atractive
  • O echipă dedicată și prietenoasă
  • Oportunități de avansare în cadrul organizației pe baza performanței și a angajamentului

Dacă sunteți pasionat de agricultură și sunteți pregătit să vă alăturați unei echipe entuziaste, sunați la [vezi telefon]069501577. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm despre cum vă puteți aduce contribuția la succesul nostru agricol!

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Banulescu Bodoni 4