Informații de bază

Salariu:
de la 19 327 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
În străinătate, România, Timișoara

Descrierea poziției vacante

Cerințele postului:

  • vorbitor de limba română/ dubla cetățenie reprezintă un avantaj în angajarea rapidă în cadrul societății,
  • permis de conducere categoria D, troleibuz, tramvai,
  • abilități bune de comunicare și interacțiune cu pasagerii și dispeceratul,
  • responsabilitate și atenție la detalii.

Responsabilitățile postului:

  • conducerea mijloacelor de transport public într-un mod sigur și responsabil,
  • respectarea regulilor de circulație și a programului stabilit de societatea noastră,
  • asigurarea confortului și siguranței pasagerilor în timpul călătoriei,
  • verificarea stării tehnice a vehiculului înainte de începerea călătoriei,
  • comunicarea promptă cu dispeceratul în caz de probleme sau întârzieri.

Oferta noastră include:

  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată,
  • asigurarea cazării în caz de relocare,
  • program de lucru personalizat în funcție de situația personală,
  • pachet salarial atractiv cuprins între19 285 MDL și 23142 MDL și beneficii suplimentare -spor de vechime,
  • spor de fidelitate, ore suplimentare plătite, tichete de masă
  • mediu de lucru plăcut și echipamente moderne,
  • posibilitatea de a conduce vehicule electrice,
  • posibilități de dezvoltare profesională și progres în carieră.
Trimite CV

Despre companie

Societatea de Transport Public Timișoara activează în domeniul transportului public local din 1869 .

În momentul de față este operatorul de transport pentru Timișoara și zona metropolitană a Timișoarei cu peste 1200 de angajați și o flotă de tramvaie, troleibuze și autobuze semnificativă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
România, Timisoara, bd. Dambovita, 67