Publicat Recent

Operator consultant in or. Anenii Noi

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Anenii Noi

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare cu profil economic-financiar;
  • Experienţă ar fi de dorit în domeniul creditării;
  • Cunoaşterea perfectă a limbilor română, rusă
  • Cunoştinţe avansate de operare PC : Word, Excell;
  • Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate;
  • Onestitate și spirit de echipă;

Condiții de muncă:

  • Salariu pentru început 9000 lei
  • Se oferă instruire.
  • Tichet de masă în sumă de 60 lei pe zi.
  • Bonusuri în dependență de creșterea și dezvoltarea asociației.
  • Formări şi team building-uri.
  • Posibilitatea de a face parte dntr-o echipă dinamică și profesionstă.
  • Program de muncă: Luni-Vineri de la 830 pînă la 1730, cu pauză de masă de la 1230 pînă la 13
  • Locul de muncă în r-nul Anenii Noi.

Responsabilități:

  • Promovarea produselor și serviciilor asociației.
  • Perfectarea cerirelor de împrumut și eliberarea numerarului.
  • Perefectarea contractelor de depuneri de economii.
  • Efectuarea încasărilor la servicii comunale.
  • Efectuarea transferurilor internaționale de bani.

    Telefon de contact: [vezi telefon]069218799

    email: resurse.umane@microimprumut.md

Despre companie

 ”Microîmprumut” AEI a fost fondata la 19 decembrie 2007. În prezent a depășit numărul de 11000 de membri. Solutii Financiare pentru Fiecare - asigurăm depunătorilor de economii venituri sigure și stabile, beneficiarilor de împrumuturi le oferim realizarea visurilor ..... Credite la cele mai avantajoase condiții, Depuneri cu cea mai mare dobândă, Achitarea serviciilor comunale și Primirea transferurilor banești de peste hotare prin “Western Union”, ”Ria”, “Unistream”Asigurari de tiferite tipuri. Vă așteptăm la Microimprumut.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Anenii Noi