Publicat Ieri

Specialist Resurse Umane

Informații de bază

Salariu:
18 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Echipa PROFMET este în căutarea unui Specialist în Resurse Umane pasionat și dedicat. Dacă te remarci prin proactivitate, abilități excelente de comunicare și o înțelegere profundă a proceselor de resurse umane, te încurajăm să aplici pentru acest rol.

Compania oferă:

  • Salariu de la 18 000 lei brut
  • Tichet de masă
  • Program de lucru: luni-vineri, între 8:00 și 17:00 (posibil între 9:00 și 18:00)
  • Transport până la/ de la locul de muncă
  • Mediu activ şi dinamic (ceai, cafea, fructe și teambuildinguri)
  • Dezvoltare profesională continuă și posibilități de avansare în cadrul companiei
  • Oficiu modern cu condiții de muncă confortabile
  • Atitudine deschisă și sprijin din partea conducerii
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă prietenoasă și energică

Responsabilități:

  • Perfectarea documentației pentru angajarea, demisia/concedierea, transferurile angajaților,
    precum și pentru structura de personal
  • Participă în procesul de elaborare a fișelor de post
  • Recepționează de la șefii de secții și verifică tabelele de evidență a timpului de muncă
  • Evidența graficului concediilor anuale de odihnă
  • Elaborează și actualizează periodic Statele de personal
  • Asigurarea respectării normelor și reglementărilor legale în domeniul resurselor umane.

Cerințe:

  • Experiență relevantă de lucru în domeniul resurselor umane
  • Cunoștințe solide despre legislația muncii din Moldova și modul în care se aplică prevederile Codului Muncii
  • Abilități de lucru în 1C, Microsoft Word și Excel
  • Atitudine proactivă și capacitate de rezolvare a problemelor

    Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea poziției pentru care candidează la adresa electronică: recrutare@profmet.md
Abilități cheie
Toleranță Analiza datelor Excel Adaptabilitate Creativitate Lucru în echipa Time Management Soluționarea problemelor Comunicare Învățare continuă Asertivitate

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Fructe proaspete

Ceai / cafea / snacksuri

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Tichete de masă

Zonă de recreere

Team - building

Zile suplimentare de concediu

Daruri pentru diferite ocazii

Ajutor căsătorie, naștere copil

Echilibru viață personală / profesională

Vouchere

Despre companie

Compania PROFMET (grupul de companii LIDER) – cel mai mare importator, furnizor și distribuitor de elemente de fixare, scule, abrazive și echipamente de protecție din țară.

Suntem o companie care se dezvoltă vertiginos și cu pași rapizi pe piața din Republica Moldova, prin lărgirea portofoliului de clienți și prin diversificarea sortimentului de produse oferite. Suntem mândri de angajații noștri, căci doar împreună cu ei ne putem dezvolta și obține succese, oferindu-le training-uri de cea mai înaltă calitate, condiții bune și sigure de muncă, implicându-i în diverse proiecte și activități.

Dacă sunteți o persoană ambițioasă și Vă doriți o carieră de succes într-o companie cu un înalt potențial de dezvoltare și progres, Vă invităm să analizați ofertele noastre și aplicați pentru posturile vacante care v-au trezit interes sau în care ați dori să vă manifestați competențele și abilitățile profesionale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Petricani 33