Publicat Ieri

Manager Vânzări

Informații de bază

Salariu:
40 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare în unul din domeniile: Medicină, Chimie, Biologie;
  • Experienţă de minim 2 ani în vânzări medicale sau farmaceutice;
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor română si rusă;
  • Abilități excelente de comunicare, convingere, negociere;
  • Capacitatea de a întelege şi soluţiona necesităţile clienţilor;
  • Bine organizat, orientare spre rezultat și asumarea răspunderii pentru atingerea acestuia;
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări

Responsabilități:

  • Promovarea serviciilor și a imaginii companiei către medici în conformitate cu planul de promovare și strategia de marketing;
  • Realizarea obiectivelor cantitative și calitative stabilite de companie;
  • Gestionarea bazei existente de parteneri, identificarea potențialilor clienți și oferirea celor mai bune soluții în baza abordării individuale;
  • Organizarea de prezentări, mese rotunde și alte evenimente medicale locale;
  • Monitorizarea evoluției pietei în domeniu;
  • Întocmirea rapoartelor solicitate de catre companie.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Bonusuri si prime in functie de performanta;
  • Posibilități de instruire și perfecționare din contul companiei;
  • Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei.

Beneficii

Tichete de masă

Cărți de vizită

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Traininguri

Program flexibil

Daruri pentru diferite ocazii

Echilibru viață personală / profesională

Over Time plătit

Despre companie

Sterileco este una dintre cele mai importante companii din domeniul managementului deşeurilor periculoase generate de sectoarele: medical, farmaceutic, veterinar şi industrial. Cu investiţii de peste 35 milioane de euro în staţii regionale proprii de incinerare şi sterilizare a deşeurilor medicale, flotă proprie de transport autorizat şi o echipă de   aproape 300 de angajaţi, compania deţine experienţa, cunoştinţele şi resursele pentru a asigura un grad sporit de protecţie clienţilor săi, cu respect față de mediu și grijă pentru sănătatea oamenilor.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte