Publicat Recent

Arhitect Junior

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Echipa noastră se extinde și căutăm un arhitect talentat și pasionat să se alăture echipei noastre într-o poziție de arhitect junior. Dacă ești creativ, motivat și dornic să faci parte din proiecte excepționale, te invităm să aplici pentru această oportunitate de carieră.

Responsabilități:

  • Proiectarea și dezvoltarea conceptelor arhitecturale pentru diverse tipuri de proiecte.
  • Colaborarea strânsă cu clienții și echipa internă pentru a înțelege nevoile și cerințele proiectului.
  • Monitorizarea și supravegherea proiectelor în diverse etape de dezvoltare.
  • Participarea la întâlniri și prezentări pentru a comunica și a discuta ideile și soluțiile propuse.

Cerințe:

  • Studii superioare în arhitectură.
  • Experiență anterioară în proiectare arhitecturală, minim 2 ani.
  • Cunoștințe solide de software de arhitectura asistat de calculator.
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu de lucru dinamic și în echipă.

Oferta noastră:

  • Oportunitate de a lucra într-o echipă dinamică și creativă, cu proiecte variate și provocatoare.
  • Mediu de lucru stimulativ și susținător, care încurajează creșterea profesională și dezvoltarea personală.
  • Remunerație competitivă și beneficii atractive.
  • Posibilitatea de a contribui la proiecte de impact și de a-ți dezvolta portofoliul profesional.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să aduci contribuția ta la proiecte de succes, te rugăm să trimiți CV-ul tău și un portofoliu de proiecte relevante la adresa de email tarchitectsgroup@gmail.com

Despre companie

Suntem o companie dinamică specializată în proiectarea și dezvoltarea de proiecte arhitecturale inovatoare și de înaltă calitate.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, str. Albisoara, 80/7