Publicat Ieri

Arhitect

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Compania Promstroi - Grup (servicii de proiectare, construcţii, servicii imobilare) angajează arhitect responsabil pentru elaborarea schițelor și proiectelor de arhitectură.

Cerinţe:

  • Studii în domeniu finisate.
  • O buna cunoaștere a softului grafic.
  • Portofoliul cu proiecte executate - prezintă un avantaj.
  • Responsabil, sociabil, gîndire analitică.

Responsabilităţi:

  • Elaborarea proiectelor de arhitectură, proiectarea schiţelor.
  • Colaborarea cu inginer-proiectant în vederea coordonării proiectului.
  • Discuții cu clientul pe toate fazele proiectului.

Posibilități și Condiții:

  • Accesul regular la proiectrea obiectivelor modern, interesante.
  • Acumularea experienței profesionale pe cale de practică.
  • Colectiv tînăr.
  • Compensarea cheltuielilor de transport și a celor pentru convorbiri telefonice.
  • Masa de prânz din contul companiei.
  • Salariul stabil înalt plus bonusuri.
  • Program de lucru: luni - vineri de la 8.00 pînă la 17.00, zile de odihnă: sâmbătă și duminică.

Persoanele cointeresate pot trimite CV cu poza cu indicarea postul de Arhitect: hr.promstroi@gmail.com.

Telefon: [vezi telefon]078808108
Persoana de contact: Natalia

Despre companie

Compania Promstroi-Grup este specializată în construcția clădirilor industriale - de la depozite mari până la clădiri comerciale mici. Promstroi-Grup este în continuă dezvoltare și asta se demonstrează prin specialiștii noștri calificați care  creează și gestionează parcuri industriale și de depozitare cu o infrastructură bine gândită.

Promstroi-Grup - компания с 15-летним опытом строительства для бизнеса зданий с применением: бетонных элементов, металлоконструкций, сэндвич-панелей, промышленных полов и новейших отделочных материалов. У нас есть всё чтобы помочь бизнесу задумать, спроектировать, построить и сдать в эксплуатацию необходимый объект.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Узинелор 90, офис 300