Publicat Ieri

Programator 1C

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Diolsem caută angajat pentru funcția de Programator 1C (program de lucru flexibil).

Căutăm un programator talentat și pasionat să se alăture echipei noastre în rolul de Programator 1C. Dacă sunteți o persoană creativă, orientată către rezolvarea problemelor și aveți experiență în dezvoltarea de soluții personalizate folosind platforma 1C, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea de soluții software personalizate utilizând platforma 1C.
  • Scrierea și testarea codului pentru asigurarea funcționalității corecte și a performanței optime a aplicațiilor.
  • Colaborarea strânsă cu echipa internă, pentru a oferi soluții eficiente și inovatoare.
  • Întreținerea și actualizarea continuă a aplicațiilor existente pe platforma 1C.

Cerințe:

  • Experiență în dezvoltarea de soluții software utilizând platforma 1C.
  • Cunoștințe avansate despre limbajele de programare și tehnologiile asociate cu platforma 1C.
  • Abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-o echipă și de a comunica clar și eficient.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV-ul pe: cadre.diolsem@gmail.com diolsem@yahoo.com

Telefon de contact: (+373) [vezi telefon]078 833 116  / (+373) [vezi telefon]68 405 518

Adresa: com. Grătiești, traseu M 14, Km 260

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ghidighici, com. Grătiești, M14 km. 260,96