Publicat Ieri

Programator 1C

Informații de bază

Salariu:
de la 50 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Mikro Kapital Company, cu sediul în Chișinău, este în căutarea unui Programator 1C cu experiență, care să se alăture echipei noastre. Acesta este un rol atât full-time, cât și part-time, care oferă o oportunitate excelentă de a vă dezvolta cariera într-o organizație internațională.

Cerințele față de candidat

  • Studii superioare în domeniul IT sau echivalent;
  • Experiență de minim 2 ani în programarea 1C;
  • Capacitate de a prioritiza sarcinile și de a lucra într-un mediu rapid;
  • Cunoașterea limbilor: română și rusă, atât scrise, cât și vorbite;
  • Abilitatea de a lucra independent, dar și în echipă;

Responsabilitățile candidatului

  • Crearea și modificarea de module software în 1C;
  • Identificarea și remedierea rapidă a problemelor din sistem;
  • Participarea la proiecte de implementare și personalizare 1C;
  • Lucrul în strânsă colaborare cu echipa IT pentru a dezvolta și îmbunătăți sistemul existent;
  • Asigurarea suportului tehnic pentru utilizatorii de 1C;

Dacă sunteți gata să faceți următorul pas în cariera dvs. și credeți că aveți abilitățile și experiența necesare, vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Abilități cheie
Time Management Lucru în echipa Adaptabilitate Software development Managementul proiectelor Excel Analiza datelor Comunicare Networking
Trimite CV

Beneficii

Remote job

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Team - building

Traininguri

Zile suplimentare de concediu

Daruri pentru diferite ocazii

Despre companie

Mikro Kapital Moldova este o organizație de creditare nebancară cu capital străin 100% și se află pe locul 4 în top-5 organizații de creditare nebancară pe piața Republicii Moldova.

Echipa noastră este tînără, dinamică și mereu tinde spre evoluție.

Experții noștri au cunoștinte ferme în analiza financiară, bazate pe abordarea BERD, precum și o experiență vastă în vânzări și în teren. Managementul Companiei este format din persoane profesioniste, cu o vastă experiență in domeniul financiar. Suntem mereu implicați în elaborarea și îmbunătățirea procedurilor, participând în comun la cultura și filosofia companiei de continuă dezvoltare și de a deveni lideri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. Calea Ieșilor, 17/2