Опубликовано сегодня

Programator 1C

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв, Удаленная работа

Описание вакансии

Responsabilități:

  •  dezvoltă sistemul 1Cv8 în conformitate cu cerințele Companiei;
  •  răspunde de buna funcționare a programului 1Cv8 și acordă support tehnic angajaților;
  •  corectarea erorilor ce apar în timpul utilizării programului;
  •  responsabil pentru elaborarea și testarea meniului principal în aplicația 1C a utilizatorilor, conform standardelor Companiei.

Cerințele față de candidat:

  •  deținerea unui certificat 1C profesional;
  •  experiență în domeniu;
  •  seriozitate/responsabilitate;
  •  spirit de observație;
  •  cunoașterea limbilor: română și rusă.

Beneficiile oferite:

  • Oportunități de dezvoltare a carierei;
  • Traininguri, conferințe de dezvoltare a abilităților profesionale;
  • Angajare oficială;
  • Salariu motivant;
  • Fidelitatea zilelor oficiale libere;
  • Mediu de lucru favorabil;
  • Program de lucru full time/part time.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa de e-mail: hr@mikrokapital.md.
Vor fi contactate pentru interviu doar persoanele care corespund cerințelor sus-enumerate.

Преимущества

Удаленная работа

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Тимбилдинги

Tренинги

Дополнительные выходные

Подарки на разные случаи жизни

О компании

Mikro Kapital Moldova este o organizație de creditare nebancară cu capital străin 100% și se află pe locul 4 în top-5 organizații de creditare nebancară pe piața Republicii Moldova.

Echipa noastră este tînără, dinamică și mereu tinde spre evoluție.

Experții noștri au cunoștinte ferme în analiza financiară, bazate pe abordarea BERD, precum și o experiență vastă în vânzări și în teren. Managementul Companiei este format din persoane profesioniste, cu o vastă experiență in domeniul financiar. Suntem mereu implicați în elaborarea și îmbunătățirea procedurilor, participând în comun la cultura și filosofia companiei de continuă dezvoltare și de a deveni lideri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, str. Calea Ieșilor, 17/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?