Publicat Ieri

Manager vânzări B2B/ Менеджер B2B продаж

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Belar Grup este un distribuitor multi-brand de top și lider în domeniul cosmetologiei estetice în Moldova. De 30 de ani oferim pieței moldovenești cele mai inovatoare produse de la brandurile renumite din medicina estetică Janssen Cosmetics, Allergan, Ericson, Cristina, Nouvelle, Dicson.

Gama noastră include articole, atât pentru sălile de cosmetologie, cât și pentru îngrijirea la domiciliu. Produsele noastre pot fi achiziționate în magazinele Belar și comandate online. Suntem mândri că suntem nu numai un distribuitor, ci și un legiuitor al cosmetologiei în Moldova. Centrul de formare Belar oferă formare avansată și oportunități de formare avansată pentru medici și cosmetologi.

Cerințe obligatorii:

  • Nivel ridicat de eficiență;
  • Atenție la detalii, responsabilitate;
  • Exprimare orală și scrisă corectă;
  • Abilități de negociere;
  • Cunoașterea programului 1C la un nivel de bază sau avansat va fi un avantaj;
  • Dorința de a învăța.

Responsabilități:

  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei (apeluri calde și vânzări active);
  • Căutare activă a clienților (apeluri reci, corespondență electronică, întâlniri);
  • Pregătirea contractelor si a documentelor aferente;
  • Pregătirea rapoartelor privind activitatea desfășurată.

Oferim:

  • Colectiv prietenos, colegi receptivi;
  • Oficiu confortabil în centrul orașului;
  • Salariu de 10.000 lei fix + %KPI;
  • Angajare oficială;
  • Program de lucru convenabil, de la 9:00 la 18:00 + pauză pentru prânz de o oră;
  • Instruire în cadrul companiei;
  • Perspective de creștere în carieră.

Vă așteptăm!

Trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: hr@belar.md

Vă rugăm să indicați în subiectul scrisorii postul pentru care aplicați.

Belar Grup – ведущий мультибрендовый дистрибьютор и лидер в области эстетической косметологии в Молдове. Уже 30 лет мы предлагаем рынку Молдовы самые инновационные продукты известных брендов эстетической медицины Janssen Cosmetics, Allergan, Ericson, Cristina, Nouvelle, Dicson.

В нашем ассортименте есть товары как для салонов красоты, так и для домашнего ухода. Нашу продукцию можно найти в оффлан магазине или заказать онлайн. Мы гордимся тем, что являемся не только дистрибьютором, но и законодателем косметологии в Молдове. Учебный центр «Белар» предлагает возможности повышения квалификации и повышения квалификации врачей и косметологов.

Обязательные требования:

Высокий уровень эффективности;
Внимание к деталям, ответственность;
Правильное устное и письменное высказывание;
Навыки ведения переговоров;
Знание программы 1С на базовом или продвинутом уровне будет преимуществом;
Желание учиться.

Обязанности:

Презентация, продвижение и продажа продукции компании (теплые звонки и активные продажи);
Активный поиск клиентов (холодные звонки, электронные письма, встречи);
Подготовка договоров и сопутствующих документов;
Подготовка отчетов о проделанной деятельности.

Мы предлагаем:

Коллективные друзья, отзывчивые коллеги;
Комфортный офис в центре города;
Заработная плата от 10 000 лей ставка + %KPI;
Официальное трудоустройство;
Удобный график работы: с 9:00 до 18:00 + часовой перерыв на обед;
Обучение внутри компаний;
Перспективы карьерного роста.

Мы ждем вас!

Отправьте свое резюме на адрес электронной почты: hr@belar.md.

В теме письма укажите должность, на которую вы претендуете.

Beneficii

Mobil

Mașină de serviciu / Decontare transport

Cărți de vizită

Team - building

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Oferirea unor acțiuni la companie

Despre companie

Компания Belar Grup это крупнейший мульти брендовый дистрибьютор и лидер в отрасли эстетической косметологии. Мы предоставляем рынку Молдовы самые инновационные продукты, прогрессивные решения и достижения лабораторий, именитых в эстетической медицине брендов. Стабильность, Безопасность, Надежность являются для руководства и сотрудников не просто словами, а основополагающим принципами деятельности и формулой успеха.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Vasile Alecsandri, 54/1