Publicat Ieri

Manager logist | Менеджер логист

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități funcționale:

  • receptia si eliberarea marfii de la depozit
  • livrarea marfii catre clientii companiei
  • evidenta marfii la depozit
  • achizitionarea materialelor de constructie
  • furnizarea matreialelor de constructie la obiectivele companiei
  • promovarea produselor si serviciilor companiei

Cerințe față de candidați:

  • cunoașterea obligatorie a limbii de stat
  • studii superioare
  • experiența profesională
  • punctualitate si seriozitate
  • abilități de organizare și panificare
  • responsabilitate
  • permis de conducere cat. B

Program de muncă:

  • luni-vineri de la 9:00 pînă la 18:00
  • sambata de la 10:00 pînă la 16:00

Noi oferim:

  • salariu atractiv
  • pachet social
  • telefonie corporativă
  • masina de serviciu

Concursul se va desfășura în două etape:

  • etapa I – examinarea CV-urilor
  • etapa II – interviuri cu candidații selectați în urma rezultatelor examinării CV-urilor

Candidații cointeresati sunt rugati sa ezpedieze CV-urile cu fotografie la adresa electronică: office@material.md.

Trimite CV

Despre companie

MATERIAL MD – este liderul in domeniul solutiilor performante in constructii de pe piata autohtona, care mai mult de 10 ani se ocupă cu parchet, pardoseli comerciale, tavane suspendate si fatade ventilate

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Bucuresti, 98