Publicat Recent

Expert în Fotografie de Modă pentru Vânzare

Informații de bază

Salariu:
5 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui Expert în Fotografie de Modă pentru a se alătura echipei noastre dinamice și inovatoare. Dacă ai o pasiune pentru fotografia de modă și experiență în generarea de imagini care să vândă produse și să transmită povestiri captivante, te invităm să aplici pentru această poziție.

Responsabilități:

  • Realizarea și producerea de imagini de modă care să promoveze și să vândă produsele noastre.
  • Dezvoltarea și implementarea de concepte creative și inovatoare pentru ședințele foto.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de marketing și de design pentru a asigura că imaginile realizate se aliniază cu brandul și strategiile noastre.
  • Supervizarea și coordonarea întregului proces de producție fotografică, de la planificare până la finalizare.
  • Asigurarea calității și conformității imaginilor produse cu standardele noastre de brand și cu cerințele pieței.

Cerințe:

  • Experiență solidă în fotografie de modă, cu accent pe fotografie comercială și de produs.
  • Abilități avansate de comunicare și de lucru în echipă.
  • Creativitate și viziune artistică în dezvoltarea conceptelor și în realizarea imaginilor.
  • Cunoștințe tehnice solide în utilizarea echipamentelor și software-urilor de fotografiere și editare foto.
  • Capacitatea de a gestiona eficient proiecte multiple și de a respecta termenele limită strânse.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant, alături de o echipă talentată și pasionată.
  • Dezvoltarea profesională continuă prin implicarea în proiecte diverse și provocatoare.
  • Salariu competitiv și beneficii atractive, în funcție de experiență și performanță.

Dacă ești un fotograf talentat și creativ, cu abilități demonstrabile în fotografie de modă comercială și de produs, te încurajăm să aplici pentru acest rol. Trimite-ne CV-ul tău și un portofoliu al lucrărilor tale pentru a fi luat în considerare pentru această poziție.

Toate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate. Ne rezervăm dreptul de a contacta doar candidații selectați pentru interviu.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea unor imagini de modă deosebite, care să suscite interesul și să atragă clienții noștri!

Trimite CV

Despre companie

Dreams Production companie dedicată confecției de haine și accesorii textil oferim  produse de calitate care oferă confort și estetism în cadrul unei organizații. Aceste haine sunt confecționate din materiale de calitate și pot fi personalizate pentru a face-o mai confortabilă și atractivă pentru utilizatorul final.

Compania noastră este specializată în confecțiunea uniformelor și accesoriilor textil, de la haine de lucru și uniforme sportive până la accesorii de bărbăție și călătorii. Noi avem o echipă de designeri și confecționari care sunt capabili să confecționeze uniformele și accesoriile textil pentru orice tip de organizație, indiferent dacă este o companie de muncă sau o organizație sportivă.

Noi utilizăm materiale de cea mai bună calitate pentru confecționarea uniformelor, inclusiv materiale textilate care sunt confortabile și ușor de purtat. În plus, noțiunea noastră textilă este capabilă să ofere calitatea și confortul necesar pentru utilizarea în condiții de lucru sau de sport.

În ceea ce privește personalizarea, noi oferim o gamă largă de servicii personalizare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, Str. Carbunari 2/b